Europejski Dzień Języków w Fabryce Języka LSW

data utworzenia: 18 wrzesień 2018

Europejski Dzień Języków  obchodzimy 26 września w całej Europie. Jest to międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy mające na celu zachęcanie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie różnorodności językowej.

Europejski Dzień Języków to ważne wydarzenie dla wszystkich miłośników języków obcych. Z tej okazji już w sobotę 29 września zapraszamy na serię bezpłatnych lekcji pokazowych! To doskonała okazja, aby odwiedzić siedzibę naszej szkoły, poznać lektorów i zobaczyć jak uczymy!

Harmonogram wydarzenia:

  • godz. 12:30-13:00 - lekcja pokazowa języka francuskiego, poziom podstawowy

Podoba Ci się melodyjne brzmienie francuskiego? Myślisz, że opanowanie tego języka graniczy z cudem? Przyjdź na mini-lekcję francuskiego, a my szybko wyprowadzimy Cię z błędu! À bientôt!

  • godz. 13:00-13:30 - lekcja pokazowa języka arabskiego, poziom podstawowy

Chciałbyś wreszcie zrobić coś dla siebie? Rozważasz udział w kursie językowym, ale… sam tak naprawdę nie wiesz na co się zdecydować? A może tak arabski? Weź udział w mini-lekcji pokazowej i zobacz sam! Zabierzemy Cię w podróż w świat Orientu!

  • godz. 13:30-14:00 - lekcja pokazowa języka angielskiego, poziom średnio zaawansowany

Nauka języka obcego bez nudnych podręczników i żmudnych ćwiczeń? To naprawdę jest możliwe! Zobacz jak ważnym elementem są gry i zabawy na lekcji języka obcego!

Dodatkowo, z okazji  Europejskiego Dnia Języków oferujemy 10 % rabatu na dowolny kurs językowy przy zapisie między 24 a 30 września.

Sprawdź naszą ofertę, wybierz interesujący Cię kurs i zarezerwuj sobie miejsce korzystając z formularza zgłoszeniowego.

Do zobaczenia w Fabryce!

Ostatnie wpisy na blogu

Na jaki kurs zdecydować się latem?

Przyszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem – dni są długie i słoneczne, grube, puchowe kurtki od...

Zobacz więcej

Hollywood

Co przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz Stany Zjednoczone Ameryki? Zaczynasz wymieniać: Statua Wolności, amerykański sen,...

Zobacz więcej

EAP, czyli czy warto inwestować w kurs angielskiego akademickiego?

Kursów językowych jest naprawdę wiele; szkoły językowe wręcz prześcigają się w coraz to nowych ofertach zajęć, by...

Zobacz więcej

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 601 931 792.