Ruszyły zapisy na "SAY IT RIGHT" - warsztaty poprawnej wymowy

data utworzenia: 10 październik 2018

Mówienie po angielsku nierzadko przysparza osobom uczącym się tego języka wielu trudności. Problem nierzadko zaczyna się już na poziomie szkoły. Przyjrzyjmy się swojej ścieżce edukacyjnej. Nauczycielom nierzadko wystarczało, że ich podopieczni uczyli się angielskich tłumaczeń wskazanych słów i potrafili poprawnie je zapisać. Doceniali „wysiłek”, jaki uczeń włożył w zapamiętanie danego terminu i na tej podstawie wystawiali mu pozytywną ocenę. Mało kto zwracał uwagę na wymowę, korygował ewentualne nieprawidłowości i, co najważniejsze, egzekwował poprawne formy. Efekt? Błędna wymowa i trudności w zrozumieniu rozmówcy, a tym samym – nieefektywna komunikacja.

Mając na uwadze konsekwencje kiepskiej edukacji językowej, z jakimi zmaga się obecnie wielu z nas, opracowaliśmy wyjątkowy kurs angielskiego, podczas którego nacisk kładziony będzie właśnie na prawidłową wymowę i akcentowanie słów. Podczas tych BARDZO praktycznych warsztatów językowych rozwiniesz znacznie swoje umiejętności, dowiesz się jakie błędy w wymowie popełniają najczęściej Polacy i nauczysz się ich skutecznie unikać. Nabierzesz także wprawy w płynnym wypowiadaniu się w języku angielskim, a wszystko w przyjaznej atmosferze pełnej zabawy.

SZCZEGÓŁY:

  • start: 9 listopada
  • piątki, godz. 16:00-17:30
  • poziom: średnio zaawansowany
  • 40 godzin lekcyjnych/ 850 PLN (możliwość płatności ratalnej)

Nie zwlekaj już dłużej i raz na zawsze uporządkuj swój angielski! Zapisz się jeszcze dziś korzystając z naszego formularza zapisów.

Ostatnie wpisy na blogu

Jakim typem ucznia jesteś?

Planujesz naukę języka obcego. Masz jednak wrażenie, że Twoja dotychczasowa przygoda z rozmaitymi kursami językowymi nie...

Zobacz więcej

Zielono mi, czyli o Dniu Świętego Patryka

Przychodzi taki czas w roku, gdy na ulicach króluje zieleń i nie, nie chodzi tu o początek wiosny (choć ta rzeczywiście...

Zobacz więcej

STANAG – co kryje się za tą tajemniczo brzmiącą nazwą?

Tak w skrócie – to skrót właśnie: od Standardization Agrement, czyli Umowy Standaryzacyjnej NATO, która określa...

Zobacz więcej

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 601 931 792.