VII Mazowiecka Olimpiada Językowa

data utworzenia: 20 luty 2019

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie serdecznie zaprasza licealistów do udziału w VII Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów. Będzie nam bardzo miło gościć młodych poliglotów w siedzibie naszej uczelni. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie uczniowie przeżyją miłą, niezapomnianą przygodę oraz zyskają dodatkową motywację do rozwijania umiejętności lingwistycznych. Wszystkie etapy Olimpiady zostaną przeprowadzone w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 148.

Poszczególne etapy Olimpiady odbędą w następujących terminach:

  • I etap Olimpiady - 13 marca 2019
  • II etap Olimpiady - 10 kwietnia 2019
  • III etap Olimpiady - 8 maja 2019

To właśnie w tych dniach w LSW będziemy gościć młodych poliglotów, którzy będą się zmagać z zadaniami audiowizualnymi, leksykalno-gramatycznymi i traslatorycznymi oraz wykażą się wiedzą z zakresu znajomości kultury wybranego obszaru językowego w zakresie języka polskiego, oraz dwóch języków obcych (angielski, hiszpański, niemiecki lub rosyjski).

Oficjalne zakończenie V Mazowieckiej Olimpiady Poliglotów wraz z wręczeniem nagród dla zwycięzców odbędzie się 29 maja 2019 roku podczas uroczystej Gali Poliglotów Życzymy powodzenia! Czekamy na przyszłych Olimpijczyków!

Ostatnie wpisy na blogu

Hollywood

Co przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz Stany Zjednoczone Ameryki? Zaczynasz wymieniać: Statua Wolności, amerykański sen,...

Zobacz więcej

EAP, czyli czy warto inwestować w kurs angielskiego akademickiego?

Kursów językowych jest naprawdę wiele; szkoły językowe wręcz prześcigają się w coraz to nowych ofertach zajęć, by...

Zobacz więcej

Jakim typem ucznia jesteś?

Planujesz naukę języka obcego. Masz jednak wrażenie, że Twoja dotychczasowa przygoda z rozmaitymi kursami językowymi nie...

Zobacz więcej

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 601 931 792.