VII Mazowiecka Olimpiada Językowa

data utworzenia: 20 luty 2019

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie serdecznie zaprasza licealistów do udziału w VII Mazowieckiej Olimpiadzie Poliglotów. Będzie nam bardzo miło gościć młodych poliglotów w siedzibie naszej uczelni. Mamy nadzieję, że dzięki tej inicjatywie uczniowie przeżyją miłą, niezapomnianą przygodę oraz zyskają dodatkową motywację do rozwijania umiejętności lingwistycznych. Wszystkie etapy Olimpiady zostaną przeprowadzone w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 148.

Poszczególne etapy Olimpiady odbędą w następujących terminach:

  • I etap Olimpiady - 13 marca 2019
  • II etap Olimpiady - 10 kwietnia 2019
  • III etap Olimpiady - 8 maja 2019

To właśnie w tych dniach w LSW będziemy gościć młodych poliglotów, którzy będą się zmagać z zadaniami audiowizualnymi, leksykalno-gramatycznymi i traslatorycznymi oraz wykażą się wiedzą z zakresu znajomości kultury wybranego obszaru językowego w zakresie języka polskiego, oraz dwóch języków obcych (angielski, hiszpański, niemiecki lub rosyjski).

Oficjalne zakończenie V Mazowieckiej Olimpiady Poliglotów wraz z wręczeniem nagród dla zwycięzców odbędzie się 29 maja 2019 roku podczas uroczystej Gali Poliglotów Życzymy powodzenia! Czekamy na przyszłych Olimpijczyków!

Ostatnie wpisy na blogu

Egzamin English for Business - dla kogo?

Egzamin English for Business należy do najczęściej wybieranych egzaminów z LCCI i jest skierowany do osób, które chcą...

Zobacz więcej

Na jaki kurs zdecydować się latem?

Przyszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem – dni są długie i słoneczne, grube, puchowe kurtki od...

Zobacz więcej

Hollywood

Co przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz Stany Zjednoczone Ameryki? Zaczynasz wymieniać: Statua Wolności, amerykański sen,...

Zobacz więcej

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 601 931 792.