Maturalne S.O.S - Czy warto decydować się na językowe kursy maturalne?

data utworzenia: 12 wrzesień 2018

Już za kilka miesięcy przystąpisz do prawdopodobnie pierwszego tak ważnego w swoim życiu egzaminu. Od jego wyników zależy cała Twoja przyszłość – zdasz? Dostaniesz się na wymarzony kierunek studiów?

Dlatego tak ważne jest, by zawczasu odpowiednio się przygotować. Dobrze Ci idzie? Masz całkiem niezłe oceny? Fantastycznie, gratulujemy! To niestety może jednak nie wystarczyć.

Na maturze, poza samą znajomością języka na poziomie B2 należy także wykazać się umiejętnością rozwiązywania różnego rodzaju zadań egzaminacyjnych. Udział w kursie przygotowującym do matury z języka obcego pozwala nie tylko na powtórzenie słownictwa i najważniejszych zagadnień gramatycznych. Daje też szansę właśnie na oswojenie się z formą egzaminu i nauczenie technik egzaminacyjnych pozwalających na zoptymalizowanie swoich wyników. 

Uczestnicząc w kursie przygotowującym do matury z języka obcego możesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie rozumienia ze słuchu i nabrać wprawy w rozwiązywaniu ćwiczeń takich jak uzupełnianie luk, polecenia typu prawda/ fałsz czy też parafrazowanie. To także doskonała szansa by nauczyć się tworzyć wypowiedzi pisemne zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi czy też przełamać barierę językową i nabrać swobody w wypowiadaniu się na dane tematy w języku obcym. 
Co za tym idzie, będziesz mógł nabrać pewności siebie i wiary w swoje możliwości, bo będziesz mieć świadomość, że włożyłeś wiele pracy w odpowiednie przygotowanie się matury. W efekcie pójdziesz na egzamin ze spokojną głową i z łatwością rozwiążesz wszystkie zadania.

Nie zwlekaj więc dłużej i zapisz się na kurs przygotowujący do matury w Fabryce Języka! Zaufaj bogatemu doświadczeniu ekspertów Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie i zwiększ swoje szanse na sukces! Angielski? Francuski? A może włoski? Wybierz interesujący Cię kurs:

http://fabryka-jezyka.edu.pl/kursy

I zapisz się korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego:
http://fabryka-jezyka.edu.pl/zapisy 
 


Ostatnie wpisy

Na jaki kurs zdecydować się latem?

Przyszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem – dni są długie i słoneczne, grube, puchowe kurtki od...

Zobacz więcej

Hollywood

Co przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz Stany Zjednoczone Ameryki? Zaczynasz wymieniać: Statua Wolności, amerykański sen,...

Zobacz więcej

EAP, czyli czy warto inwestować w kurs angielskiego akademickiego?

Kursów językowych jest naprawdę wiele; szkoły językowe wręcz prześcigają się w coraz to nowych ofertach zajęć, by...

Zobacz więcej