Maturalne S.O.S - Czy warto decydować się na językowe kursy maturalne?

data utworzenia: 12 wrzesień 2018

Już za kilka miesięcy przystąpisz do prawdopodobnie pierwszego tak ważnego w swoim życiu egzaminu. Od jego wyników zależy cała Twoja przyszłość – zdasz? Dostaniesz się na wymarzony kierunek studiów?

Dlatego tak ważne jest, by zawczasu odpowiednio się przygotować. Dobrze Ci idzie? Masz całkiem niezłe oceny? Fantastycznie, gratulujemy! To niestety może jednak nie wystarczyć.

Na maturze, poza samą znajomością języka na poziomie B2 należy także wykazać się umiejętnością rozwiązywania różnego rodzaju zadań egzaminacyjnych. Udział w kursie przygotowującym do matury z języka obcego pozwala nie tylko na powtórzenie słownictwa i najważniejszych zagadnień gramatycznych. Daje też szansę właśnie na oswojenie się z formą egzaminu i nauczenie technik egzaminacyjnych pozwalających na zoptymalizowanie swoich wyników. 

Uczestnicząc w kursie przygotowującym do matury z języka obcego możesz rozwinąć swoje umiejętności w zakresie rozumienia ze słuchu i nabrać wprawy w rozwiązywaniu ćwiczeń takich jak uzupełnianie luk, polecenia typu prawda/ fałsz czy też parafrazowanie. To także doskonała szansa by nauczyć się tworzyć wypowiedzi pisemne zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi czy też przełamać barierę językową i nabrać swobody w wypowiadaniu się na dane tematy w języku obcym. 
Co za tym idzie, będziesz mógł nabrać pewności siebie i wiary w swoje możliwości, bo będziesz mieć świadomość, że włożyłeś wiele pracy w odpowiednie przygotowanie się matury. W efekcie pójdziesz na egzamin ze spokojną głową i z łatwością rozwiążesz wszystkie zadania.

Nie zwlekaj więc dłużej i zapisz się na kurs przygotowujący do matury w Fabryce Języka! Zaufaj bogatemu doświadczeniu ekspertów Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie i zwiększ swoje szanse na sukces! Angielski? Francuski? A może włoski? Wybierz interesujący Cię kurs:

http://fabryka-jezyka.edu.pl/kursy

I zapisz się korzystając z naszego formularza zgłoszeniowego:
http://fabryka-jezyka.edu.pl/zapisy 
 


Ostatnie wpisy

Jakim typem ucznia jesteś?

Planujesz naukę języka obcego. Masz jednak wrażenie, że Twoja dotychczasowa przygoda z rozmaitymi kursami językowymi nie...

Zobacz więcej

Zielono mi, czyli o Dniu Świętego Patryka

Przychodzi taki czas w roku, gdy na ulicach króluje zieleń i nie, nie chodzi tu o początek wiosny (choć ta rzeczywiście...

Zobacz więcej

STANAG – co kryje się za tą tajemniczo brzmiącą nazwą?

Tak w skrócie – to skrót właśnie: od Standardization Agrement, czyli Umowy Standaryzacyjnej NATO, która określa...

Zobacz więcej