Na jaki kurs zdecydować się latem?

data utworzenia: 7 czerwiec 2019

Przyszedł moment, na który wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem – dni są długie i słoneczne, grube, puchowe kurtki od dawna już leżą głęboko w szafie, a termometry pokazują coraz to wyższe temperatury.

Lato to czas, gdy niewątpliwie mamy więcej energii, jesteśmy bardziej wypoczęci i przepełnia nas optymizm. Warto więc wykorzystać sprzyjającą aurę i zrobić dla siebie coś przyjemnego, a jednocześnie pożytecznego – zapisać się na wakacyjny kurs językowy.

Zajęcia takie odbywają się w różnych formach, dzięki czemu każdy bez problemu może znaleźć coś dla siebie.

INTENSYWNE KURSY JĘZYKOWE

Tego typu zajęcia odbywają się ze wzmożoną intensywnością. Kurs może odbywać się np. nawet 5 dni w tygodniu, po kilka godzin dziennie, dzięki czemu słuchacze mają możliwość zrealizowania materiału zaplanowanego tradycyjnie na semestr w zaledwie kilka tygodni.

Kursy intensywne są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które dysponują większą ilością czasu i pragną opanować daną porcję materiału językowego w stosunkowo niedługim czasie, np. zanim jeszcze wyjadą na wymarzony urlop zagranicę tak, by bez problemu mogły się dogadać w prostych, codziennych sytuacjach.

KONWERSACJE

Zdarza się też, że nie każdy ma ochotę na wytężony wysiłek umysłowy w letnie upały. Zdając sobie sprawę, że brak kontaktu z językiem przez 2, a niekiedy i 3 miesiące słuchaczom nie służy, takie osoby decydują się na konwersacje językowe raz lub dwa razy w tygodniu.

Podczas zajęć mają możliwość przećwiczenia w praktyce słownictwa oraz struktur gramatycznych, których dotychczas się nauczyli. Wszystko to odbywa się zazwyczaj w oparciu o ciekawe pomoce naukowe – artykuły z gazet, materiały wizualne, czy też gry i zabawy językowe.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne dają o wiele większą swobodę, jeśli chodzi o dobór formy lekcji, stosowanych metod nauczania, jak i zakresu realizowanego materiału. Wszystko dostosowane jest tu do potrzeb i oczekiwań klienta.

Tego typu kursy świetnie sprawdzają się w przypadku osób zapracowanych, które mimo wszystko są w stanie wygospodarować choćby godzinę tygodniowo na naukę języka obcego.

Jakiego języka się uczyć? Na jaki kurs się zdecydować? Zapoznaj się z naszą ofertą i zapisz się jeszcze dziś! 

Masz pytania? Napisz do nas:

fabryka-jezyka@lingwistyka.edu.pl


Ostatnie wpisy

Nowy Rok, nowy JA - jak połączyć naukę języka obcego z podróżami

Początek roku to niewątpliwie czas postanowień, planów i decyzji. Zdrowy styl życia, zmiana pracy, czy też lepsza...

Zobacz więcej

Skąd się wziął Boxing Day?

Zastanawialiście się kiedyś czym jest „Boxing Day”, co oznacza i skąd wzięła się ta niecodzienna nazwa? Czym...

Zobacz więcej

Pierwsze Święto Dziękczynienia

Dziś miliony Amerykanów zasiądą wspólnie do stołu, aby razem ze swoimi bliskim spożyć kolację z okazji Dnia...

Zobacz więcej