Nauka języka online

data utworzenia: 23 listopad 2018

Już od dawna planujesz wrócić do nauki języka obcego. Ciągle jednak coś Ci wypada – a to nadgodziny w pracy, a to dziecko trzeba odebrać z dodatkowych zajęć… Zakupy do domu też same się przecież nie zrobią, prania nikt nie rozwiesi… Gdy wywiążesz się z tych wszystkich obowiązków to nawet, jeśli wsiadłbyś/ wsiadłabyś w samochód, zapewne utkniesz w gigantycznym korku i do szkoły na czas po prostu nie dojedziesz…

Brzmi znajomo? Taki czarny scenariusz w dwudziestym pierwszym wieku staje się niestety codziennością dla wielu, zbyt wielu osób. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala na naukę języka obcego mimo obowiązków, którymi wszyscy jesteśmy przytłoczeni – kursy online!

Na samo to słowo zapewne niejedna osoba oblewa się potem i dopada ją przerażenie. Online? Ja? Przecież ja z trudem radzę sobie z obsługą komputera, co dopiero mówić o nauce języka przez Internet? Otóż nic bardziej mylnego! 

Nic prostszego!

Aby móc wziąć udział w lekcji online naprawdę nie trzeba wiele. Wystarczy Ci komputer posiadający połączenie z Internetem i słuchawki, abyś mógł dobrze słyszeć lektora oraz pozostałych słuchaczy.
Zajęcia online nie różnią się wiele od tych stacjonarnych – lekcje odbywają się z nauczycielem na żywo, na profesjonalnej platformie do webinarów. Wszyscy uczestnicy kursu mogą się widzieć dzięki kamerce wmontowanej w komputer. Nowe, istotne informacje nauczyciel zapisuje zaś na wirtualnej tablicy. Co więcej, słuchacze mają pełny dostęp do wszystkich materiałów wykorzystywanych na zajęciach w formie elektronicznej. 

Co ważne, jeśli coś Ci wypadło i nie mogłeś/ mogłaś uczestniczyć w zajęciach na żywo niczego nie tracisz – każda lekcja kursu online jest bowiem nagrywana, a uczestniczy kursu mają możliwość ściągnięcia takiego nagrania na komputer i wielokrotnego jego odtwarzania. 

Decydując się na zajęcia online to Ty wybierasz gdzie się uczysz – w biurze, w ogrodzie, na plaży, w podróży służbowej… Takie rozwiązanie daje wachlarz możliwości i otwiera wiele nowych drzwi. Przekonaj się sam, że nie ma problemów, są jedynie rozwiązania!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

email: fabryka-jezyka@lingwistyka.edu.pl
 


Ostatnie wpisy

Hollywood

Co przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz Stany Zjednoczone Ameryki? Zaczynasz wymieniać: Statua Wolności, amerykański sen,...

Zobacz więcej

EAP, czyli czy warto inwestować w kurs angielskiego akademickiego?

Kursów językowych jest naprawdę wiele; szkoły językowe wręcz prześcigają się w coraz to nowych ofertach zajęć, by...

Zobacz więcej

Jakim typem ucznia jesteś?

Planujesz naukę języka obcego. Masz jednak wrażenie, że Twoja dotychczasowa przygoda z rozmaitymi kursami językowymi nie...

Zobacz więcej