Nauka języka online

data utworzenia: 23 listopad 2018

Już od dawna planujesz wrócić do nauki języka obcego. Ciągle jednak coś Ci wypada – a to nadgodziny w pracy, a to dziecko trzeba odebrać z dodatkowych zajęć… Zakupy do domu też same się przecież nie zrobią, prania nikt nie rozwiesi… Gdy wywiążesz się z tych wszystkich obowiązków to nawet, jeśli wsiadłbyś/ wsiadłabyś w samochód, zapewne utkniesz w gigantycznym korku i do szkoły na czas po prostu nie dojedziesz…

Brzmi znajomo? Taki czarny scenariusz w dwudziestym pierwszym wieku staje się niestety codziennością dla wielu, zbyt wielu osób. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala na naukę języka obcego mimo obowiązków, którymi wszyscy jesteśmy przytłoczeni – kursy online!

Na samo to słowo zapewne niejedna osoba oblewa się potem i dopada ją przerażenie. Online? Ja? Przecież ja z trudem radzę sobie z obsługą komputera, co dopiero mówić o nauce języka przez Internet? Otóż nic bardziej mylnego! 

Nic prostszego!

Aby móc wziąć udział w lekcji online naprawdę nie trzeba wiele. Wystarczy Ci komputer posiadający połączenie z Internetem i słuchawki, abyś mógł dobrze słyszeć lektora oraz pozostałych słuchaczy.
Zajęcia online nie różnią się wiele od tych stacjonarnych – lekcje odbywają się z nauczycielem na żywo, na profesjonalnej platformie do webinarów. Wszyscy uczestnicy kursu mogą się widzieć dzięki kamerce wmontowanej w komputer. Nowe, istotne informacje nauczyciel zapisuje zaś na wirtualnej tablicy. Co więcej, słuchacze mają pełny dostęp do wszystkich materiałów wykorzystywanych na zajęciach w formie elektronicznej. 

Co ważne, jeśli coś Ci wypadło i nie mogłeś/ mogłaś uczestniczyć w zajęciach na żywo niczego nie tracisz – każda lekcja kursu online jest bowiem nagrywana, a uczestniczy kursu mają możliwość ściągnięcia takiego nagrania na komputer i wielokrotnego jego odtwarzania. 

Decydując się na zajęcia online to Ty wybierasz gdzie się uczysz – w biurze, w ogrodzie, na plaży, w podróży służbowej… Takie rozwiązanie daje wachlarz możliwości i otwiera wiele nowych drzwi. Przekonaj się sam, że nie ma problemów, są jedynie rozwiązania!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

email: fabryka-jezyka@lingwistyka.edu.pl
 


Ostatnie wpisy

Bożonarodzeniowe tradycje na świecie

Święta już tuż tuż. Gdzie się nie ruszysz, możesz dostrzec Mikołajów wesoło spoglądających na Ciebie ze sklepowych...

Zobacz więcej

Święto Dziękczynienia

Święto Dziękczynienia obchodzi się w Stanach Zjednoczonych w czwarty czwartek listopada. Choć opinie dotyczące tego...

Zobacz więcej

Problemy z wymową obcojęzycznych słów - zmora ucznia!

Wiele osób uczących się języka obcego doświadcza trudności, gdy przychodzi chwila prawdy i muszą się wypowiedzieć....

Zobacz więcej