Język angielski

Język ogólny

Podczas kursu ogólnego rozwiniesz wszystkie kompetencje językowe (mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie), niezbędne w sytuacjach życia codziennego. Przełamiesz barierę językową i zaczniesz wreszcie swobodnie komunikować się po angielsku, a do tego dowiesz się wielu ciekawostek o tradycjach i kulturze krajów anglojęzycznych.
Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
40 x 45min 5 lut 2019 wtorki i czwartki, 18:00-19:30 850zł

Przygotowanie do FCE

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów First Certificate of English, których wyniki są uznawane we wszystkich anglojęzycznych regionach świata. Posiadanie certyfikatu Cambridge otworzy przed Tobą wiele możliwości, takich jak np. dostanie się na wymarzoną zagraniczną uczelnię wyższą, czy też otrzymanie awansu zawodowego.

Podczas naszych kursów nie tylko powtórzysz zagadnienia leksykalno-gramatyczne kluczowe dla poziomu średnio zaawansowanego, lecz także nauczysz się ważnych technik egzaminacyjnych, które zagwarantują Ci sukces.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
60 x 45min 14 mar 2019 czwartki, 19:00-21:00 1250zł

Przygotowanie do CAE

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów Certficate of Advanced English, których wyniki są uznawane we wszystkich anglojęzycznych regionach świata. Posiadanie certyfikatu Cambridge otworzy przed Tobą wiele możliwości, takich jak np. dostanie się na wymarzoną zagraniczną uczelnię wyższą, czy też otrzymanie awansu zawodowego.

Podczas naszych kursów nie tylko powtórzysz zagadnienia leksykalno-gramatyczne kluczowe dla poziomu zaawansowanego, lecz także nauczysz się ważnych technik egzaminacyjnych, które zagwarantują Ci sukces.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
60 x 45min 12 mar 2019 wtorki, 19:00-21:00 1250zł

Przygotowanie do matury

Oferta skierowana jest do maturzystów podchodzących do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego w roku szkolnym 2018/2019.

W trakcie kursu znacznie rozbudujesz zakres swojego słownictwa oraz gruntownie powtórzysz gramatykę. Będziemy pracować nad równomiernym rozwijaniem wszystkich czterech kompetencji językowych – mówienia, słuchania, pisania i czytania. Pomożemy Ci uporać się z panicznym lękiem przed wypowiadaniem się w języku angielskim oraz nauczymy Cię technik przydatnych podczas wygłaszania prezentacji.

Pamiętamy, że znajomość języka nie zawsze przekłada się na wyniki egzaminów, dlatego część naszych spotkań poświęcimy na naukę umiejętnego rozwiązywania testów i logicznego myślenia.

Kurs obejmuje przygotowanie zarówno do egzaminu podstawowego, jak i rozszerzonego. Zapraszamy!

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
50 x 45min 4 lut 2019 poniedziałki i środy, 18:00-20:00 1200zł
50 x 45min 5 lut 2019 wtorki i czwartki, 18:00-20:00 1200zł
50 x 45min 4 lut 2019 poniedziałki i środy, 18:00-20:00 1200zł
50 x 45min 5 lut 2019 wtorki i czwartki, 18:00-20:00 1200zł

Język biznesowy

Udział w kursie biznesowym pozwoli Ci oswoić się z językiem i nabrać pewności siebie. Z nami opanujesz słownictwo specjalistyczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w kontekście zawodowym.

Zajęcia mają charakter bardzo praktyczny i nastawione są na komunikację - pokażemy Ci jak prowadzić rozmowy telefoniczne w języku angielskim, planować podróże służbowe czy też dawać profesjonalne prezentacje.

Zapewnimy Ci narzędzia, dzięki którym swobodnie poprowadzisz zarówno small talk w języku angielskim, jak i skomplikowane negocjacje z ważnym klientem biznesowym. Porozmawiamy też o aktualnych wydarzeniach ze świata, wykorzystując przy tym najświeższe materiały autentyczne – artykuły z gazet, filmy, ulotki.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
40 x 45min 11 lut 2019 poniedziałki i środy, 17:00-18:30 850zł

Say it right - warsztaty poprawnej wymowy

Uczysz się angielskiego nie od dziś i sam przyznajesz, że nie sposób zliczyć wszystkich nauczycieli, którzy towarzyszyli Ci w tej niesamowitej (czyżby?) przygodzie językowej.  Masz wrażenie, że zadowalał ich fakt, iż nauczyłeś się pisowni słów i potrafiłeś poprawnie przedstawić je na papierze, nigdy natomiast nie poprawiali błędnej wymowy. W efekcie teraz, gdy masz przed sobą tekst, jesteś w stanie przeczytać go ze zrozumieniem, lecz wiesz, że zrozumienie tej samej treści ze słuchu byłoby już dla Ciebie nie lada wyzwaniem… Brzmi znajomo? 

To znak, że nasz kurs poprawnej wymowy dedykujemy właśnie Tobie! Proponujemy Ci bardzo, BARDZO praktyczne warsztaty językowe, dzięki którym nie będziesz sobie dłużej łamać języka próbując wypowiedzieć angielskie słowa!
 

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
40 x 45min 21 lut 2019 czwartki, 18:30-20:00 850zł

Angielski w wizażu

Kurs dedykowany jest wszystkim, którzy na co dzień profesjonalnie zajmują się wizażem i pragną poszerzyć swoje słownictwo w tym zakresie, by móc zgłębiać tajniki wiedzy w źródłach zagranicznych lub też uczestniczyć w międzynarodowych targach kosmetycznych. Z nami odkryjesz nazwy nawet najbardziej specjalistycznych pędzli i innych narzędzi, poznasz słownictwo związane z produktami do makijażu oraz dowiesz się jak nazwać techniki stosowane w makijażu.

Zajęcia prowadzone są w formie ćwiczeń z elementami konwersacji.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
20 x 45min 6 mar 2019 środy, 13:00-15:00 400zł

Angielski dla instruktorów nauki jazdy

Jesteś instruktorem nauki jazdy? Stawiasz na samorozwój? Marzy Ci się awans zawodowy? Planujesz rozszerzyć swoje usługi o lekcje jazdy dla klienta zagranicznego prowadzone w języku angielskim? Jeśli odpowiedziałeś twierdzące na powyższe pytania, to właśnie do Ciebie dedykujemy tę ofertę.

Biorąc udział w tym kursie poznasz terminologię specjalistyczną z zakresu budowy pojazdów, opanujesz słownictwo stosowane w Kodeksie Drogowym oraz terminy niezbędne do opisywania znaków drogowych, oznakowań świetlnych i ruchu pojazdów. Poruszymy też kwestie dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i powtórzymy podstawowe zagadnienia gramatyczne. Pomożemy Ci szybko i bezboleśnie pozbyć się bariery językowej i nabrać płynności i swobody w posługiwaniu się językiem angielskim.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
30 x 45min 2 mar 2019 soboty i niedziele, 10:00-13:00 650zł

Język angielski dla pielęgniarek online

Jesteś pielęgniarką i rozważasz pracę zagranicą? A może chciałabyś rozszerzyć swoją działalność o usługi dla pacjentów zagranicznych? Zapisz się na kurs angielskiego dla pielęgniarek! Z nami znacznie rozwiniesz swoje umiejętności językowe – popracujesz nad gramatyką, poznasz terminologię specjalistyczną z zakresu anatomii człowieka, symptomów chorób, leków oraz analizy wyników badań. Dzieki możliwości nauki online, z nami możesz poszerzać wiedzę z każdego miejsca na ziemi! Zajęcia prowadzi lekarz czynny zawodowo i nauczyciel języka angielskiego z kwalifikacjami CELTA!

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
40 x 60min 4 kwi 2019 wtorki, 19:00-21:00 2000zł

Angielski dla lekarzy

Kurs opracowany został z myślą o lekarzach pragnących rozwinąć swoje umiejętności językowe z zakresu języka medycznego. Podczas kursu zapoznasz się ze specjalistyczną terminologią medyczną taką, jak anatomia człowieka, opis chorób, ich symptomów, a także wyników badań lekarskich, która niezbędna jest do swobodnego porozumiewania się w szpitalach i ośrodkach zdrowia. Program zajęć został uzupełniony o elementy języka ogólnego. Z nami powtórzysz wybrane zagadnienia gramatyczne, a także przygotujesz się do wystąpień publicznych podczas konferencji medycznych. Pomożemy Ci pokonać lęk przed mówieniem w języku obcym oraz nabrać pewności siebie.

Kurs prowadzony jest przez czynnego zawodowo lekarza posiadającego tytuł magistra filologii angielskiej oraz uprawnienia do nauczania języka angielskiego CELTA, co stanowi gwarancję sukcesu. Ponadto, w trosce o satysfakcję i zadowolenie słuchaczy pozostajemy elastyczni i jesteśmy gotowi dopasować formę kursu oraz metody dydaktyczne do oczekiwań grupy.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
60 x 45min 23 paź 2018 wtorki, 17:00-19:00 1700zł
60 x 45min 23 paź 2018 wtorki i czwartki, 19:00-20:30 1700zł

Konwersacje z native speakerem

Od jakiegoś czasu uczysz się już angielskiego i choć całkiem nieźle Ci idzie, czujesz, że to jeszcze nie to? A może mimo, że w głowie potrafisz sobie ułożyć nawet najbardziej skomplikowaną wypowiedź, gdy przychodzi co do czego ogarnia Cię kompletna pustka?

To znaczy, ze kurs z native speakerem jest właśnie dla Ciebie! Udział w zajęciach pozwoli Ci przełamać swoją barierę językową, nabrać płynności w wypowiadaniu się w języku angielskim oraz popracować nad swoimi akcentem.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
40 x 45min 16 paź 2018 wtorek i czwartek, 19:00-20:00 750zł
40 x 45min 16 paź 2018 wtorek i czwartek, 18:00-19:00 750zł

Kurs indywidualny

Zajęcia indywidualne to doskonały wybór dla zapracowanych, którym ciężko dopasować swój kalendarz do terminu kursu grupowego. Taka forma kursu pozwala również na maksymalne dostosowanie programu oraz metod nauczania do potrzeb i oczekiwań słuchacza.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
10 x 60min do ustalenia 950zł
10 x 60min do ustalenia 950zł
10 x 60min do ustalenia 950zł

Angielski militarny wg STANAG 6001

Kurs adresowany jest do grona przyszłych specjalistów. Intensywne szkolenie o charakterze eksperckim, umożliwia zdobycie kompleksowej, udokumentowanej wiedzy, pozwalającej na profesjonalne przygotowanie do egzaminów oraz prowadzenie zajęć wg wymagań standardu STANAG 6001.

Szkolenie prowadzone jest w intensywnej formie wykładowo-warsztatowej, pracę w grupie pod kierunkiem trenera uzupełnia praca indywidualna uczestników (blended learning). Program szkolenia obejmuje: 

  • wprowadzenie do terminologii specjalistycznej Military English,
  • specyfikację egzaminów wg normy Stanag 6001,
  • kryteria egzaminowania,
  • symulację oceny oraz przygotowanie części egzaminu,
  • szereg zadań praktycznych związanych z tematyką szkolenia
  • rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów w pracy z grupami szkoleniowymi kursantów wojskowych.

Szkolenie prowadzi ekspert ds. kształcenia języka angielskiego w wojsku, egzaminator wg. STANAG 6001. Opłata: nauczyciele oraz lektorzy: 299 zł, studenci LSW: 150 zł

Masz pytanie? Napisz do nas:
fabryka-jezyka@lingwistyka.edu.pl

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
4 x 45min 11 kwi 2019 czwartek, godz. 16:00-20:00 299zł

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 601 931 792.