Język hiszpański

Język ogólny

Czy wiesz, że hiszpański znajduje się w czołówce najpowszechniej używanych języków na świecie, a do tego jest językiem urzędowym w aż 23 krajach? Obecnie posługuje się nim ponad 650 milionów ludzi, a jego popularność wciąż rośnie. Teraz i Ty możesz nauczyć się tego języka!

Zapraszamy na kurs hiszpańskiego, podczas którego nie tylko świetnie opanujesz język, ale też dowiesz się rozmaitych ciekawostek na temat kultury i zwyczajów, jakie panują w Hiszpanii.

Poziom Czas Rozpoczęcie Dzień Godzina Cena
40 x 45 min 2 lip 2019 wt.czw. 18:00-20:00 1000 zł
40 x 45 min 1 lip 2019 pn.śr. 18:00-20:00 1000 zł

Przygotowanie do matury

wciąż czujesz, że czegoś Ci brak? Nie zwlekaj już dłużej i zapisz się na nasz kurs przygotowujący do egzaminu dojrzałości z hiszpańskiego. Z nami powtórzysz słownictwo i gramatykę, pokonasz paniczny lęk przed porozumiewaniem się w języku obcym, a także opanujesz techniki egzaminacyjne.

Program kursu oparty jest o aktualne podręczniki stworzone na podstawie wytycznych MEN oraz szereg materiałów dodatkowych specjalnie opracowanych przez lingwistów Fabryki Języka oraz Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie pod kątem egzaminu maturalnego.

Poziom Czas Rozpoczęcie Dzień Godzina Cena
60 x 45 min do ustalenia 1250 zł

Konwersacje z native speakerem

Od jakiegoś czasu uczysz się już hiszpańskiego i choć całkiem nieźle Ci idzie, czujesz, że to jeszcze nie to? A może mimo, że w głowie potrafisz sobie ułożyć nawet najbardziej skomplikowaną wypowiedź, gdy przychodzi co do czego ogarnia Cię kompletna pustka?

To znaczy, ze kurs z native speakerem jest właśnie dla Ciebie! Udział w zajęciach pozwoli Ci przełamać swoją barierę językową, nabrać płynności w wypowiadaniu się w języku hiszpańskim oraz popracować nad swoimi akcentem.

Poziom Czas Rozpoczęcie Dzień Godzina Cena
10 x 60 min do ustalenia 1000 zł

Kurs indywidualny

Zajęcia indywidualne to doskonały wybór dla zapracowanych, którym ciężko dopasować swój kalendarz do terminu kursu grupowego. Taka forma kursu pozwala również na maksymalne dostosowanie programu oraz metod nauczania do potrzeb i oczekiwań słuchacza.

Poziom Czas Rozpoczęcie Dzień Godzina Cena
10 x 60 min do ustalenia 850 zł
10 x 60 min do ustalenia 850 zł
10 x 60 min do ustalenia 850 zł

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 601 931 792.