Co nas wyróżnia?

Dlaczego warto nas wybrać

Kładziemy nacisk na komunikację

W edukacji językowej stawiamy przede wszystkim na komunikację i pomagamy Słuchaczom przełamać lęk przed porozumiewaniem się w języku obcym.

Uczymy przez zabawę

Pokazujemy, że nauka to przede wszystkim fantastyczna zabawa. Uczymy kreatywnie i z pomysłem, wykorzystując podczas lekcji rozmaite materiały autentyczne dostosowane do poziomu zaawansowania językowego naszych Słuchaczy, takie jak artykuły, reklamy, mapki i filmiki.

Odchodzimy od tradycyjnych metod

Zamieniamy na pozór zwykłe lekcje języka obcego w niezapomnianą przygodę. Nasi Słuchacze często uczestniczą w rozmaitych grach i niekonwencjonalnych aktywnościach, które ułatwiają proces przyswajania wiedzy i gwarantują sukces. Nowe technologie podczas lekcji? Bardzo proszę! Językowy „Escape Room” zamiast tradycyjnego testu sprawdzającego postępy w nauce? Nie ma problemu!

Poznajemy kulturę kraju danego języka

Z nami nie tylko doskonale opanujesz język, ale też poznasz kulturę kraju, w którym się nim posługuje. Tak, tak – zabierzemy Cię w fascynującą podróż, podczas której odkryjesz tradycje i zwyczaje panujące w danym regionie, a także będziesz mieć okazję poznać smaki charakterystycznych dla niego potraw podczas warsztatów językowo-kulinarnych.

Uczymy zgodnie z wytycznymi Rady Europy

Wszystkie oferowane przez nas kursy zostały opracowane zgodnie z wytycznymi Rady Europy, a nad programem zajęć czuwa dyrektor metodyczny Fabryki Języka, Katarzyna Materka, w porozumieniu z wybitnym gronem ekspertów Lingwistycznej Szkoły Wyższej – doświadczonych lingwistów, filologów i kulturoznawców.

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 22 886 50 12.