Comtec zbiera pieniądze dla dzieci żyjących w strefach konfliktów podczas pierwszego charytatywnego Balu Wiosennego

8 kwietnia w Alderson House w Warwick odbył się nasz pierwszy w historii Bal Wiosenny, którego celem było zebranie pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnej Global Care. Global Care ma ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z najbiedniejszymi, najbardziej zdesperowanymi dziećmi na świecie, poprawiając dostęp do edukacji i pomagając im budować lepszą przyszłość.

Powitaliśmy ponad 100 gości i przygotowaliśmy wspaniały wieczór pełen zabawy, blasku i muzyki na żywo, w tym przyjęcie z szampanem, loterię charytatywną i aukcję oraz pyszny trzydaniowy posiłek. Muzykę o międzynarodowym charakterze zapewnił zespół Paprika z Europy Wschodniej oraz grupa The Funkstars grająca muzykę motown, funk i soul.

Impreza okazała się wielkim sukcesem i dzięki Waszemu hojnemu wsparciu zebraliśmy ponad 4000 funtów dla Global Care! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zebrać tak dużą kwotę na naszej pierwszej w historii imprezie charytatywnej. Global Care podzieli zebrane pieniądze równo pomiędzy dwa swoje międzynarodowe projekty: pracę z dziećmi Dalitów w Patripul, slumsie w Bombaju, w Indiach, oraz pracę w Shack Schools w Libanie, kształcących dzieci syryjskich uchodźców mieszkających w przydrożnych obozach.

Aby pomóc w dalszej promocji ważnej pracy Global Care i zachęcić do przyszłych darowizn, nasi przyjaciele z Sanctuary 9 Media pomogli nam w przygotowaniu specjalnego filmu z nagraniami z Balu Charytatywnego. Kliknij tutaj, aby obejrzeć nasz film. Zobaczcie, czy potraficie się rozpoznać!

Nasz fotograf na wieczór, Dave Perry, uchwycił kilka wspaniałych zdjęć, na których wszyscy wyglądali najlepiej jak potrafili! Możecie obejrzeć wszystkie zdjęcia z wieczoru na naszej stronie na Facebooku. Poniżej zamieściliśmy również kilka zdjęć naszego zespołu w strojach wizytowych!

Chcielibyśmy również złożyć specjalne podziękowania dla wszystkich firm, które wsparły nasze wydarzenie poprzez hojne nagrody i poświęcenie swojego czasu. Są to między innymi:

Paprika

The Funkstars

Toastmaster, Steve Baker

Peter Stephan Jewellery

SH Jones

Aubrey Allen

Sweet As

Flirt

Dave Perry Photography

Leamington Wine Company

Essence of Beauty

Hotel Episode

ROM

Pentlands

Mallory Court

Justina Fashions

Sanktuarium 9 Media

PO'Sh Creative

Alderson House

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za ogromne wsparcie!

Warte uwagi

Krótka historia języka afrikaans

Każdy, kto musi tłumaczyć z afrikaans na angielski, musi wiedzieć co nieco o historii języka afrikaans. Chociaż jest to stosunkowo nowy język na światowej scenie, to już wiele przeszedł...

Sekcje portalu