Życzymy Ci Wesołych Świąt w 10 różnych językach!

Udostępnij:

 • Facebook
 • Twitter 5
 • LinkedIn 3

Ostatnie kilka tygodni w Comtec miało sezonowy posmak, ponieważ w ostatniej chwili zajęliśmy się tłumaczeniem wiadomości świątecznych dla niektórych z naszych klientów. Życzenia świąteczne na firmowe kartki świąteczne, przetłumaczone e-shoty z wiadomościami i pozdrowieniami od zespołu, jak również aktualizacje w mediach społecznościowych dla wielu rynków, cieszyły się dużą popularnością!

Wiele organizacji używa języka angielskiego jako "języka biznesowego" do codziennej komunikacji z kolegami i współpracownikami na rynkach światowych. Jednakże, gdy zbliża się przerwa świąteczna, miło jest spersonalizować swoje e-maile i inne komunikaty z życzeniami "Wesołych Świąt", przetłumaczonymi na język ojczysty odbiorcy. Aby to ułatwić, poniżej przedstawiamy 10 Wesołych Świąt w najważniejszych językach wskazanych w raporcie British Council "Języki dla przyszłości".

Wesołych Świąt w 10 różnych językach

 1. Feliz Navidad - hiszpański
 2. 聖誕快樂 - mandaryński
 3. Joyeux Noël - francuski
 4. عيد ميلاد مجيد - arabski
 5. Frohe Weihnachten - niemiecki
 6. Buon Natale - włoski
 7. Prettige Kerstdagen - niderlandzki
 8. Feliz Natal - portugalski
 9. メリー クリスマス - japoński
 10. Счастливого Рождества! - rosyjski (warto zauważyć, że oficjalną datą obchodów Świąt Bożego Narodzenia w Rosji jest 6 stycznia)

Nawet jeśli Twoja organizacja zazwyczaj używa języka angielskiego do komunikacji z globalnymi kontaktami, pozdrowienia i uprzejmości wymieniane w ich ojczystym języku mogą stanowić prawdziwą różnicę. Pracownicy pracujący na rynkach światowych czują się bardziej docenieni i czują się częścią zespołu, gdy ktoś zadaje sobie trud komunikowania się w ich języku; dobrą etykietą biznesową jest też posiadanie kilku zwrotów w rękawie, gdy komunikujesz się z klientami i współpracownikami na różnych rynkach.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tłumaczeniu tego typu wiadomości, wiesz gdzie jesteśmy!

Przygotowując się do świąt, w imieniu wszystkich pracowników firmy Comtec, chciałbym skorzystać z okazji i życzyć wszystkim naszym klientom, lingwistom i współpracownikom z branży Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Uwaga: nasze biura będą zamknięte od godziny 12:00 w poniedziałek24 grudnia w związku z przerwą świąteczną. Ponownie otworzymy działalność w środę2 stycznia o godzinie 9 rano.

Jeśli chciałbyś uzyskać wsparcie językowe i tłumaczeniowe dla swojej firmy, skontaktuj się z nami już dziś. Zadzwoń pod numer + 44 (0) 1926 335 681, wyślij e-mail na adres info@comtectranslations.com lub pobierz naszą broszurę usług poniżej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co robimy.

 • Facebook
 • Twitter 5
 • LinkedIn 3

Warte uwagi

6 sposobów na obniżenie kosztów tłumaczeń

Możesz być w stanie znaleźć tanie tłumaczenia dokumentów, gdy szukasz w Google. Ale tanie rzadko równa się wysokiej jakości. Przychodzi na myśl stare porzekadło "dobre, szybkie, tanie:...

Sekcje portalu