Comtec wspiera Oleo we wprowadzeniu na rynek nowego, w pełni zlokalizowanego oprogramowania

Udostępnij:

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Oleo 1D Rail służy do badania wrażliwości systemu CEM dla całego pociągu w zakresie reakcji na kolizję i zostało zaprezentowane w Szanghaju, w Chinach, na tegorocznych targach CTRS. Oprogramowanie posiada elastyczne dane wejściowe, które umożliwiają modelowanie konkretnego pociągu i symulowanie różnych scenariuszy kolizji. Jednostki hydrauliczne są następnie wybierane z biblioteki konstrukcji i charakterystyk urządzeń liniowych, takich jak guma, elastomer i rury odkształcające. Oprogramowanie uwzględnia specyficzną geometrię sprzęgu, zderzaków i przeciwsprzęgów dla każdego pojazdu w pociągu. Po skonfigurowaniu podstawowego pociągu i jego zarządzania energią możliwe jest uruchomienie różnych scenariuszy kolizji, w tym zderzenia pociągu z terminalem, pociągu ze stojącym pociągiem oraz pociągu z jadącym pociągiem.

Firma Comtec Translations odegrała kluczową rolę we wprowadzeniu tego oprogramowania na rynek chiński, który jest krajem o imponujących inwestycjach w koleje dużych prędkości. Obecnie w Chinach funkcjonuje blisko 10 000 km linii kolejowych, a do 2020 r. planuje się rozbudowę sieci do 50 000 km.

Oleo posiada już bazę produkcyjną w Chinach, ale zmaksymalizowało swoją obecność w tym kraju poprzez wprowadzenie Oleo 1D Rail. Firma Comtec, dostarczając specjalistycznych tłumaczy technicznych, zlokalizowała oprogramowanie na potrzeby rynku chińskiego. Ponadto utworzono chińską stronę internetową, na której zamieszczono oprogramowanie symulacyjne. Istniejące materiały sprzedażowe Oleo, w tym broszury i ulotki, zostały również przetłumaczone na język chiński, tak aby Oleo mogło wprowadzić oprogramowanie na rynek podczas targów CTRS w Szanghaju.

To przemyślane podejście do tłumaczenia umożliwiło firmie Oleo realizację hasła przewodniego: "Wiodąca pozycja na świecie w dziedzinie absorpcji energii", ponieważ firma kontynuuje umacnianie swojej obecności na rynkach międzynarodowych poprzez wprowadzenie nowego oprogramowania.

Sandy Watson, kierownik ds. marketingu w Oleo International, powiedział: "Obecnie na rynku nie ma nic tak zaawansowanego jak Oleo 1D Rail do oceny metod absorpcji energii za pomocą symulacji jednowymiarowych. Dzięki wsparciu firmy Comtec będziemy mogli wprowadzić nasze nowe oprogramowanie na całym świecie, w różnych językach, na światowych targach i wystawach. Po udanej premierze w Szanghaju, teraz z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie Oleo 1D na rynki na całym świecie".

O Oleo

Oleo jest firmą inżynierską o ugruntowanej pozycji na rynku i wiodącym ekspertem w dziedzinie technologii absorpcji energii, projektującą i produkującą rozwiązania absorpcji energii dla sektora kolejowego, windowego i przemysłowego oraz rozwiązania dla przystanków końcowych. Oleo produkuje hydrauliczne rozwiązania absorpcji energii od ponad sześćdziesięciu lat, a w obiegu znajduje się już ponad 1 000 000 jednostek.
Ciągłe inwestycje w badania i rozwój zapewniają, że Oleo stale aktualizuje projekty i wprowadza nowe produkty i usługi do swojej oferty.
Oprogramowanie do symulacji Oleo 1D Rail jest cennym narzędziem wykorzystywanym do analizy oddziaływań. Dzięki pracom badawczo-rozwojowym oprogramowanie to osiągnęło kolejny poziom i jest w stanie zaoferować modelowanie 2D i 3D obejmujące liniową i nieliniową analizę dynamiczną.

Comtec jest wiodącym dostawcą usług tłumaczeniowych, współpracującym z firmami i agencjami kreatywnymi, umożliwiając im skuteczną komunikację we wszystkich głównych językach. Mając ponad 30-letnie doświadczenie we wspieraniu firm w handlu międzynarodowym, zespół Comtec łączy wiedzę techniczną z doświadczeniem lingwistów, aby realizować projekty tłumaczeniowe i lokalizacyjne skutecznie, na czas i w ramach budżetu. Jeśli chcieliby Państwo omówić konkretny projekt lub mają Państwo pytania dotyczące tłumaczenia lub lokalizacji, prosimy o kontakt z członkiem naszego zespołu pod numerem telefonu + 44 (0) 1926 335 681 lub pod adresem info@comtectranslations.com.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Warte uwagi

Nasze wartości i co one oznaczają dla Ciebie

Nasze wartości i co one oznaczają dla Ciebie Nie jest przesadą stwierdzenie, że nasze wartości leżą u podstaw wszystkiego, co robimy. Są one widoczne w każdej rozmowie, w każdym e-mailu...

Jakim językiem mówi Szwajcaria?

Języki azjatyckie

Sekcje portalu