Nasze wartości i co one oznaczają dla Ciebie

Udostępnij:

Nasze wartości i co one oznaczają dla Ciebie

Nie jest przesadą stwierdzenie, że nasze wartości leżą u podstaw wszystkiego, co robimy. Są one widoczne w każdej rozmowie, w każdym e-mailu, w każdej transakcji i w każdej relacji - dzień po dniu.

Więc - jakie są te wartości? I, co ważniejsze, co one znaczą dla Ciebie?

Trzy rzeczy kształtują wszystko, co robimy w firmie:

  • nasza pasja do wyjątkowej jakości
  • nasze zaangażowanie w tworzenie efektywnych zespołów tłumaczeniowych
  • nasza determinacja, aby znajdować nowe i świeże sposoby działania.

Te trzy rzeczy podzieliliśmy na sześć wartości przedstawionych poniżej.

Kochamy to, co robimy Siedzimy w tym razem Ciągle się uczymy Nie stoimy w miejscu Dotrzymujemy słowa Szczerze mówiąc (moja droga), mamy to gdzieś.

Kochamy to, co robimy

Jesteśmy szczęśliwi, zabawni, zaangażowani, pozytywni, entuzjastyczni i radośni. Dlaczego jesteśmy tacy? Ponieważ naprawdę kochamy to, co robimy! Mamy pasję do języków, do ułatwiania życia naszym klientom i do dostarczania tłumaczeń, które przynoszą rzeczywiste rezultaty.

Ale wyniki, jakie osiągamy, nie są jedynym powodem, dla którego nasi klienci wciąż do nas wracają. Lubią z nami współpracować, ponieważ jesteśmy przyjaźni, troskliwi i opiekuńczy. Gdybyś ich zapytał, powiedzieliby, że jesteśmy ogólnie miłymi ludźmi do pracy.

Siedzimy w tym razem

Niezależnie od tego, czy jesteś częścią dużej, globalnej korporacji, czy ambitnej, mniejszej firmy, która chce się rozwijać na rynkach międzynarodowych, jedna prawda pozostaje niezmienna: w biznesie liczą się ludzie. A życie jest jeszcze przyjemniejsze, gdy pracujesz z ludźmi, których znasz, lubisz i którym ufasz.

Wszyscy jesteśmy zwolennikami pracy zespołowej i cieszymy się z budowania satysfakcjonujących relacji - z naszymi klientami, naszymi ekspertami i ze sobą nawzajem. Jesteśmy nastawieni na współpracę, pomoc i wsparcie. Chcemy wprowadzać zmiany - i robimy to! Robimy to poprzez rozmowę i, co najważniejsze, słuchanie. Twoich celów i potrzeb, a także sposobów, w jakie możemy ułatwić Ci życie.

Zawsze się uczymy

Jesteśmy świetni w tym, co robimy - ale to nie znaczy, że popadamy w samozadowolenie! Jesteśmy z natury ciekawi świata i uwielbiamy się uczyć, rozwijać i wzrastać, aby móc świadczyć Ci jeszcze lepsze usługi.

Zawsze są nowe i świeże sposoby robienia rzeczy, a my jesteśmy chętni do poprawy. Szukamy możliwości uczenia się z każdej sytuacji i regularnie prosimy o informacje zwrotne - od siebie nawzajem, od naszych klientów i od
naszych dostawców
.

Nie stoimy w miejscu

Szczerze mówiąc, nie możemy sobie na to pozwolić! Jesteśmy na szczycie naszej gry i zamierzamy tam pozostać!

Jesteśmy innowacyjni, kreatywni i pełni pomysłów. Wiemy, że zawsze jest miejsce na ulepszenia i zawsze szukamy nowych, lepszych sposobów na rozwiązanie problemów naszych klientów. Oni z kolei wiedzą, że choćby problem wydawał się niemożliwy do rozwiązania, my zawsze znajdziemy na niego sposób.

Nasz proaktywny i myślący przyszłościowo charakter oznacza, że nieustannie poszukujemy nowych, świeżych sposobów wykorzystania technologii w celu poprawy jakości naszych usług.

Dotrzymujemy słowa

Cała ta gadanina nic nie znaczy, jeśli nie dotrzymujemy słowa! Na szczęście nie składamy obietnic, których nie możemy dotrzymać. Jesteśmy uczciwi, solidni, sprawiedliwi i godni zaufania. Jesteśmy oddani naszym klientom, cenimy sobie uczciwość i wykonujemy swoją pracę.

Kiedy mówimy, że coś zrobimy, robimy to. Bez wymówek, bez ucieczek.

Dla naszych klientów oznacza to najwyższą jakość tłumaczeń, na czas i w ramach budżetu. Wiedzą, że mogą nam zaufać, że wywiążemy się z umowy - i że będziemy ich wspierać, niezależnie od tego, jak wielkie jest wyzwanie (lub jak pilne!).

Szczerze mówiąc (moi drodzy), mamy to w nosie

Wreszcie, i co najważniejsze, zależy nam. Troszczymy się o naszych klientów i wyzwania, przed którymi stają w związku z ich tłumaczeniami - i jesteśmy tu po to, aby zmniejszyć tę presję.

Jesteśmy gotowi do działania, zaangażowani, pomocni, wspierający i oddani. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję, że poświęcimy Państwu pełną uwagę i będziemy w stanie zaoferować wszystko, co najlepsze. Każdego klienta, każde zlecenie, za każdym razem.

Warte uwagi

Co to jest patent? Ile kosztuje jego uzyskanie?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego firmy, szczególnie z sektora zaawansowanych technologii, walczą ze sobą w sądzie o rozwiązania, które wykorzystują w swoich produktach?...

Sekcje portalu