Podwójne wyróżnienie dla firmy Comtec na Szczycie Przemysłu Językowego 2016

Udostępnij:

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Świętujemy po zdobyciu dwóch nagród w konkursie Association of Translation Companies' (ATC) 2016 Language Industry Summit Awards.

Jedna z naszych długoletnich i oddanych tłumaczek freelancerów, Vicki Rushton, została ogłoszona zwyciężczynią w kategorii Niezależny Dostawca Roku, pokonując silną konkurencję ze strony dwóch innych krajowych finalistów. W międzyczasie nasza dyrektor Isabella Moore otrzymała pierwszą nagrodę Eichner Distinguished Service Award, przyznawaną za całokształt pracy na rzecz branży językowej.

Komentując swoją wygraną, Isabella powiedziała: "Od wielu lat żyję i pracuję w branży językowej, a wybór do tej prestiżowej nagrody jest dla mnie jednym z najdumniejszych momentów.

"Mam nadzieję, że ta nagroda będzie dla nich inspiracją, a także dla wszystkich, którzy rozważają karierę w branży językowej, jak wiele można osiągnąć dzięki determinacji i ciężkiej pracy".

Vicki została wybrana ze względu na jej zaangażowanie w zadowolenie klientów i dogłębną znajomość branży.

Mówiąc o nagrodzie, Vicki dodała: "Byłam zarówno zaskoczona, jak i zachwycona, gdy dowiedziałam się, że znalazłam się na krótkiej liście, więc gdy wyczytano moje nazwisko, byłam wniebowzięta. Jestem bardzo zaangażowana w pracę, którą wykonuję, oraz w znaczenie sektora językowego w naszym kraju i jestem bardzo dumna, że moje zaangażowanie zostało docenione na najwyższym poziomie przez tak znamienite jury."

W skład tegorocznego jury weszli: Rudy Tirry, prezes Europejskiej Unii Stowarzyszeń Biur Tłumaczeń, Sarah Griffin-Mason, przewodnicząca Institute of Translation & Interpreting, Laura Brandon, dyrektor wykonawczy Globalization and Localization Association oraz Geoffrey Bowden, sekretarz generalny ATC, który był przewodniczącym jury bez prawa głosu.

Sekretarz Generalny ATC, Geoffrey Bowden, powiedział: "Nominacje zostały ocenione przy użyciu solidnych kryteriów oceny, aby docenić szeroki wachlarz talentów w branży.

"Kryteria oceny koncentrowały się na osiągnięciach, kładąc nacisk na historie stojące za osobami, które tak wiele wnoszą do branży, na to, co chcą osiągnąć i co ich sukces wnosi do zawodu. Chcielibyśmy pogratulować zarówno Isabelli, jak i Vicki - obie były godnymi zwyciężczyniami."

Nagrody te oznaczają drugi rok sukcesów firmy Comtec w konkursie ATC Language Industry Summit Awards. W 2015 r. nasi pracowici kierownicy projektów zdobyli nagrodę dla Zespołu Zarządzania Projektami Roku dzięki swojemu zaangażowaniu w dostarczanie doskonałych wyników naszym klientom. Co więcej, inna z naszych najlepszych freelancerek, Karen Lühning, otrzymała w tym samym roku nagrodę Freelance Supplier of the Year. Cieszymy się, że wkład i ciężka praca naszych lingwistów i naszego zespołu zostały docenione na szczeblu krajowym i mamy nadzieję, że będziemy nadal świadczyć usługi najwyższej jakości przez wiele kolejnych lat.

Jeśli szukasz profesjonalnych usług tłumaczeniowych, skontaktuj się z nami, pisząc na adres info@comtectranslations.com lub dzwoniąc pod numer +44 (0) 1926 335 681. Jesteśmy gotowi i czekamy, aby Ci pomóc.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Warte uwagi

Języki europejskie: Poznaj języki Europy

Kilka języków europejskich należy do najczęściej używanych języków na świecie. Angielski, hiszpański, francuski i portugalski wszystkie znajdują się w pierwszej dziesiątce. W...

Sekcje portalu