Język francuski

Język ogólny

Edith Piaf, Zinedine Zidane, Notre Dame, bagietka i wino, czyli Francja. Zapraszamy na wyjątkowe kursy francuskiego przeznaczone dla wszystkich miłośników tego jakże melodyjnego języka.

Podczas zajęć rozwijać będziemy wszystkie kompetencje potrzebne zarówno podczas podróży do Francji, jak i wykorzystywane w życiu prywatnym i zawodowym. Naukę słownictwa i gramatyki ćwiczyć będziemy w praktyce, odgrywając scenki, tworząc dialogi czy słuchając piosenek. Wszystko przeplecione zajęciami kulturowymi, które przybliżą Ci kraj Balzaca i Moliera. À bientôt!

Zajęcia odbywać się będą w oparciu o podręcznik wybrany specjalnie dla Twojej grupy i uzupełniany dodatkowymi materiałami ćwiczeniowymi.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
40 x 45min 18 lut 2019 poniedziałki i środy, 18:00-19:00 850zł
40 x 45min 18 lut 2019 poniedziałki i środy, 19:00-20:00 850zł
40 x 45min 19 lut 2019 wtorki, 19:00-21:00 850zł

Kurs przygotowujący do matury

Drogi Maturzysto! Jeśli uważasz, że w szkole niczego się nie uczysz a wciąż marzy Ci się matura z francuskiego, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Jeszcze nie jest za późno!

Podczas zajęć gruntownie powtórzymy całą gramatykę, od rodzajników, przez wszystkie czasy i dopełnienia, aż po subjonctif, będziemy ćwiczyć, powtarzać i rozszerzać słownictwo tak, żeby zadania z rozumienia tekstu pisanego nie stanowiły dla Ciebie najmniejszego problemu, trenować rozumienie ze słuchu, wspólnie pisać i szlifować umiejętność pisania dłuższych i krótszych form wypowiedzi, no i najważniejsze... wreszcie będziesz mógł ćwiczyć mówienie, czyli to, na co zazwyczaj w szkole brakuje czasu.

Nawet jeśli myślisz, że jesteś już dwa lata w plecy i szanse na maturę przepadły w otchłani sali od francuskiego, spróbuj, bo według nas jeszcze nic straconego! Wszystko jest możliwe, jeśli tylko się chce. Alors, ne t'inquiète pas et à bientôt!

W ofercie przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
32 x 45min 6 lut 2019 środy, 17:00-19:00 700zł

Francuski dla przewodników turystycznych

Kurs przeznaczony jest dla osób dorosłych, które znają już podstawy języka francuskiego (minimum na poziomie A2) a swoje kompetencje językowe chcą rozwijać w zakresie branży turystycznej i hotelarskiej.

Podczas zajęć uczestnicy rozwijać będą kompetencje gramatyczne oraz rozszerzać słownictwo przydatne zarówno podczas podróży do Francji i krajów francuskojęzycznych, a także wykorzystywane w pracy pilotów wycieczek i przewodników.

W trakcie kursu będziemy zajmować się typowymi sytuacjami w podróży jak np. zakup biletów, przejazdy, rezerwacja hotelu, zwiedzanie czy składanie reklamacji na świadczone usługi. Podczas zajęć oprócz porządnej dawki leksykalnej będziemy pracować na materiałach autentycznych a także wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce podczas licznych dialogów i ćwiczeń w parach.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
40 x 45min 6 mar 2019 środy, 19:00-21:00 850zł

Kurs indywidualny

Zajęcia indywidualne to doskonały wybór dla zapracowanych, którym ciężko dopasować swój kalendarz do terminu kursu grupowego. Taka forma kursu pozwala również na maksymalne dostosowanie programu oraz metod nauczania do potrzeb i oczekiwań słuchacza.

Poziom Czas Rozpoczęcie Zajęcia Cena
10 x 60min do ustalenia 850zł
10 x 60min do ustalenia 850zł
10 x 60min do ustalenia 850zł

Chcesz zapisać się na kurs?

Skorzystaj z zapisów online, wybierz kurs dla siebie i zapisz się już dziś. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 601 931 792.